Czy powinno się zwiększyć dawkę leku, jeśli TSH rośnie?

witam serdecznie cały czas lecze sie na niedoczynsc tarczycy ale chcialam postarac sie o rodzenstwo dla córeczki niestety moja endokryolog wyjechała dlatego szukam porady tutaj.Moje dzisiejsze tsh to 3,42 a ft4:, 1,27 wiem z poprzedniej ciazy ze tsh nie powinno przekraczac 2 wtedy jest bezpiecznie zazywam euthyrox n25 od 6 lat (tyle ma moja pociecha)prosze o pomoc czy powinnam zwiekszyc dawke na np euthyrox50 i sprawdzac tsh bardzo zalezy mi na czasie poniewaz maz czesto wyjezdza nie mam na ta chwile innch specjalistów bardzo prosze mi pomoc z góry dziekuje
Lek. Michał Lenard

Wskazane będzie zwiększenie dawki leku, ale dokładnych zaleceń niestety musi udzielić lekarz specjalista na wizycie lekarskiej. Pozdrawiam!