Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy powodem tych dolegliwości może być masturbacja?

Przez wiele lat się masturbowałem a to raz a to pare razy dziennie, teraz mam 22 lata oraz dziewczynę która pociąga mnie, na samą mysl o jakiś erotycznych scenach z nią mam zwód, pragnienie jej, lecz gdy już dochodzi do zbliżenia zwód zanika, czasem jest okej lecz po założeniu prezerwatywy on zanika, zdarzają sie dni że jest wszystko okej nawet w prezerwie a później ponownie czas pryska. A gdy mi nie wychodzi ciężko jest odzyskać zwód bo się zaczynam stresować na samą myśl, ze ponownie to się wydarzy. Poranne zwody są u mnie, czy możliwe to jest ze przez nadmierna masturbacje? Bo podczas masturbacji również jakoś szybko zwód zanika u mnie.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 2 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Szanowny Panie, Zakładam , że to właśnie stres wpływa negatywnie

na erekcję. Jest to najczęstsza przyczyna zaburzeń wzwodu. Poza tym, należy wykluczyć kilka innych przyczyn np, wad anatomicznych, fizjologicznych, ciśnienia, wpływy leków, etc. W razie braku poprawy zapraszam na konsultacje. Pozdrawiam, KG. www.prepmed.pl

Specjalista chorób zakaźnych, hepatolog i seksuolog.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy