Czy powtórzyć badanie czy jest ono już wystarczająco wiarygodne?

Beta hcg <2.3 Witam, Odebralam dzis wynik beta hcg i wynosi on <2.3. Nie jestem w stanie ani podac daty ostatniej miesiaczki ani owulacji poniewac do stosunku bez zabezpieczenia doszlo 14 dni temu po opoznionej tabletce (od tego czasu tabletek juz nie biore). Czy powtorzyc badanie czy jest ono juz wystarczajaco wiarygodne i moge uznac ze nie jestem w ciazy?

Ważny jest czas wykonania badania. Aby było one wiarygodne powinno być wykonane w dniu spodziewanej miesiączki. Jeśli jest wykonane za wcześnie to wynik jest niemiarodajny.