Czy poziom eozynofili jest istotny?

Czy EOS 1.6(norma0.04-0.4) i EOS% 20%(norma 1-5) moga byc powodem do niepokoju? Pracuje na lakierni i miewam czeste bole brzucha

Lek. Katarzyna Szymczak

Norma znacząco przekroczona, może oznaczać m.in alergię oraz obecność pasożytów. Sugeruję kontrolę u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam