Czy pozytywny wynik IGG może oznaczać konieczność dalszego leczenia?

Pod koniec maja rozpoznano u mnie boreliozę, po czym rozpocząłem terapię doxycyliną przez 6 tygodni. Teraz po powtórnych badaniach ELISA w tym samym laboratorium wyniki kształtują się następująco BORELIOZA IGM 14.2 (wynik wątpliwy 18 - 22 a, przed leczeniem 18.5), IGG 17,9 (wynik wątpliwy 10 - 15, przed leczeniem 52.1) w trakcie kuracji rumień zanikł i ustąpiły objawy bólowe w ple, jedyne co pozostało to czasem lekki ból karku. Czy pozytywny wynik IGG może oznaczać konieczność dalszego leczenia?

Przeciwciała w boreliozie się zmieniają. Sugeruje dokładny niemiecki test LTT. Synevo w ETC na ul Rzeczpospolitej w Gdańsku to robi.