Czy problemy z błędnikiem kiedyś miną?

Witam, od wrzesnia mam problemy z blednikiem. Przeprowadzono u mnie badanie Videonystagmografii, sledzenie sakad: zapis zaburzony zarejestrowano oczoplas pionowy w pozycji ja plecach 0 stopni niedowlad kanalowy 48% prawy Przyjmowalam juz przerozne tabletki min Histigen, dostalam rowniez antybiotyki lecz nic nie pomaga, czuje niestabilnosc, szczegolnie jak siedze w bezruchu czuje jakbym sie kolysala do przodu i tylu. Co mam robic? Czy to kiedys minie?

Trudne pytanie, należy kontrolnie zrobić EEG oraz VENG , w takich przypadkach francuzi dają leki poprawiające krążenie (agapuryna, kiedyś był b dobry Trental dożylnie, i inne podobne