Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy problemy z nauką mogą mieć podłoże neurologiczne?

Jestem kilka lat po maturze. próbowałam studiować dwa kierunki, ale żadnego nie ukończyłam, nie zaliczyłam nawet I semestru. teraz idę na studia, które od zawsze były moim marzeniem. Boję się jednak, że znowu "zawalę". Żałuję, że na studiach nie ma "parasola ochronnego". Chcę, żeby już pół roku minęło i mieć zaliczony I semestr. Zaczynam podejrzewać u siebie upośledzenie umysłowe i bardzo niski poziom inteligencji. W jaki sposób mogę to zweryfikować?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Witam!
Brakuje Pani wytrwałości. Być może jest Pani niestabilna emocjonalnie i stąd problemy z koncentracją uwagi. Na otępienie chyba za wcześnie. Proponuję kontakt z psychologiem i próba diagnostyki - zbadają testami "poziom oleju w głowie" i wszystko będzie jasne. Odchodząc od żartów ustawią Panią emocjonalnie wzmocnią wiarę w swoje możliwości i należy spróbować zapasów z życiem.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy