Czy przed rozpoczęciem terapii mąż będzie zmuszony wrócić do pracy na 60 dni?

Witam. Mąż od sierpnia przebywa na zwolnieniu lekarskim od lekarza ortopedy. Niebawem musi wrócić do pracy jednak jego stan psychiczny jest tragiczny (wygląda mi to na ciężką depresję) i w końcu dał się namówić na wizytę u psychiatry. Pytanie: Czy przed rozpoczęciem terapii mąż będzie zmuszony wrócić do pracy na 60 dni? (W chwili obecnej przebywa już na l4 od ortopedy ponad 150 dni)

Koniecznie omówić z Psychiatrą Konieczna pełna konsultacja . Ważne objawy , ogólny stan zdrowia, sprawność, tryb życia i pracy , aktywność, krążenie, ciśnienie krwi, nawodnienie etc ?? Jaki nastrój ? stresy? Jaki wywiad rodzinny?? Pozdrawiam i zapraszam .