Czy przy arytmii serca można wykonywać zabieg owijania się folią?

Witam, chciałam zapytać czy przy arytmi serca (częstoskurcz nadkomorowy ) można wykonywać zabieg owijania się folia (body wrapping) ? Bardzo proszę o odpowiedź Pozdrawiam

Zaburzenia rytmu serca (arytmia) to dolegliwość, którą charakteryzuje przyśpieszenie, zwolnienie i nieregularność w jego pracy. U niektórych pacjentów zaburzenia to przebiega zupełnie bezobjawowo, natomiast u innych bywa stanem zagrażającym życiu. Przyczyną tej dolegliwości jest najczęściej choroba zastawek i niedokrwienna serca
O tym jaki ma Pani problem najlepiej porozmawiać z lekarzem podczas konsultacji. Nie każda arytmia jest przeciwwskazaniem do opisywanych przez Panią procedur,
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Mudel