Czy przy endometriozie można mieć stan podgorączkowy?

Witam. Czy przy endometriozie można mieć stan podgorączkowy? Mam od jakiegoś czasu, ok. 3 tyg. stan podgor. do 37,3. Wyleczone zapalenie oskrzeli (początkowo myślalam że to one są przyczyną..), a stan podgor. nadal jest. 1,5 roku temu po laparoskopii wykryto endometriozę... po operacji przez dłuższy czas tez mialam stan podgorączkowy, robiłam różne badania (niby byłam zdrowa)... więc pomyślałam i wtedy i teraz, że może to z endometriozy... Czy jest to możliwe? Magda

Aleksander Ropielewski

Nie można tego wykluczyć, jednak aby mieć pewność konieczne jest wykluczenie innych przyczyn stanu podgorączkowego i kontakt z lekarzem.