Czy przy lekach Afobam 0,5mg i seronil 10mg można spożyć jednorazowo alkohol?

Czy przy lekach Afobam 0,5mg (pół tabletki dziennie) i seronil 10mg (1 tabletka dziennie) można spożyć jednorazowo alkohol? Mam urodziny brata w sobotę.

Witam! Podejrzewam, że leczenie wprowadzono z powodu zaburzeń lękowych. Zazwyczaj łączenie kilku substancji działających na układ nerwowy jest ryzykowne, jednak dawki podane przez Pana nie należą do wysokich. Wszystko zależy od dawki alkoholu, którą zamierza Pan przyjąć. Na wszelki wypadek proszę w dniu imprezy nie brać leków. Jeżeli zabawa ma być "na cztery fajerki" to następnego dnia również należy odpuścić. Życzę zdrowia. W. Łuczkowski.