Czy przy podejrzeniu odklejenia łożyska w ciąży udać się na ponowne badania?

Witam Byłam wczoraj na badaniu kontrolnym u lekarza po pobycie w szpitalu i 3 tyg leżeniu po stwierdzeniu krwiaka i odklejanie się łożyska. Badanie wykazało ze wszystko jest już w normie ale nadal bardzo oszczędny tryb życia. Jednak dzisiaj strasznie boli mnie w pachwinach i kroczu. Czy znowu coś się może dziac(wtedy był Bol podbrzusza bez krwawienia) czy może to skutki usg dopochwowego? Udać się do lekarza z powrotem na wizytę czy lezec i czekac(ruchy dziecka są)?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest ponowna wizyta u lekarza prowadzącego lub kontakt telefoniczny z określeniem czy można czekać