Co oznacza opis badania USG w 16.tygodniu ciąży?

Witam jestem w 16 tygodniu ciąży mam plamienia będąc dziś na usg lekarz zauważył krwiaka opis usg kosmówka na ścianie tylnej dolny biegun pokrywa ujęcie wewn; w dolnym biegunie krwiaczek 24x8 mm.kazał mi leżeć ok 2 tygodnie czyli nie nie mogę robić

To obraz USG niewielkiego odklejania się kosmówki (łożyska) przez krwiaka - krwiak niewielki, ale żeby uległ wchłonięciu wymagany jest spokój ciężarnej i pełny odpoczynek, leżący tryb życia.