Czy przy tych wynikach są powody do niepokoju, obaw przed białaczką?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc w interpretacji wyników badania krwi: hemmoglonina 10,4 g/dl, hematokryt 32,5% MCH 26,1 pg. Do tego BASO% 1,8 oraz MONO% 15,2. Pozostałe wyniki -w tym BASO i MONO w wartościach bezwzględnych są w normie. Czy przy tych wynikach są powody do niepokoju, obaw przed białaczką? Nie ukrywam, że bardzo się boję. Dziękuję za pomoc!

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki wskazują na niedokrwistość, sugeruję sprawdzić poziom żelaza, w razie niedoboru wskazana suplementacje.
Pozdrawiam