Czy przy zaburzeniach oddawania moczu można rodzić naturalnie?

Mam pytanie jestem w 35 tyg ciazy nie wiem czy to normlane ale czesto w ciagu dnia lub nawet nocy odczowam skurcze ktore bola pod brzuchem I w macicy czesto oddaje mocz a nawet sa momenty ze nie trzymam moczu co sie moze dziac ? Kolejne pytanie mam czy jesli sie mialo 2 cesarki a trzecia ciaza przebiega bez komplikacji I dzidzia jest glowka w dol czy moge rodzic naturalnie czy faktycznie jest to niedozwolone jak to twierdza lekarze zagranica :(

Lek. Tomasz Budlewski

W Polsce jest stosowany poród naturalny oczywiście po sprawdzenie grubości bluzy po cięciu cesarskim poprzednich , tego typu dolegliwości nalezy zgłosić Się do lekarza ginekologa aby ocenić , proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego ciąże e