Czy przy zaniżonym wyniku BASO można podejrzewać problemy z tarczycą?

Witam!!Mam 26 lat i jestem mężczyzną cierpiącym na stany lękowe. Chciałbym się dowiedzieć czy przy jednoczesnym zaniżonym wyniku BASO (0,0 10^9/L) i małym stanie triglicerydów surowicy (69mg/dl) a TSH (1,304 IU/ml) i FT4(1,26 ng/dl) można podejrzewać jakieś problemy z tarczycą??Dodam że w ogólnych badaniach PDW wyszło zawyżone 18,5 fL i wykryto śladowe ilości ciał ketonowych w moczu. Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam!!

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. po badaniu będzie można zastosować odpowiednie dalsze postępowanie.