Jak interpretować wynik badania TSH u osoby chorej na Hashimoto?

Proszę o interpretację wyników TSH 3.520 IU /ml FT 3 - 2.81pg /ml FT 4 - 1.46 ng/dl A tpo 450.3 IU/ml Atg 224.8 IU /ml I do tego PLT - 457 10^9/L PDW - 10.25 fL BASO - 0.01 10^9/L Reszta morfologii w normie. Enzymy wątrobowe i kreatynina w normie. Pół toku temu stwierdzone Hashimoto, bez leków. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie normy ? Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego lub zlecającego powyzsze badania