Czy przy zespole Barlowa można stosować Desmoxan?

Czy przy wadzie serca zespół Barlowa można stosować kurację Desmoxanem? Mam zdiagnozowana wadę serca zespół Barlowa, wysokie tętno od 95 do 110 w stanie spoczynku i powyżej 110 w czasie ruchu szybszy chód w okolicach od 120 do 140 uderzeń na minutę.Chcialem zapytać czy istnieja przeciwwskazania do stosowania Desmoxanu?

Koniecznie powinien Pan skonsultować przyjmowanie leku z lekarzem prowadzącym. Akurat Desmoxan zawiera liczne przeciwwskazania kardiologiczne. Proszę też pamiętać, że cytyzyna (substancja czynna leku Desmoxan) znajduje się również w innym preparatach wykorzystywanych w leczeniu uzależnienia od nikotyny, np. leku Tabex.

Ponadto proszę pamiętać, że to naprawdę silny lek, który powinien być stosowany tylko, jeśli pali się naprawdę dużo.

Pozdrawiam serdecznie

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl