Czy ten plaster może być przyklejony na tatuaż?

Mam tatuaż na ręce i od kilku dni lekarz wdrożył dodatkowo plastry Melodyn mam pytanie czy można przykleić na ten tatuaż plaster....jeśli nie to na jakie miejsce jeszcze można...wiem że na klatce piersiowej ale czy można z dwóch stron

Znajoma po uzgodnieniu z lekarzem przyklejała na tatuaż, więc nie powinno być problemów ale zawsze lepiej skonsultować. W przypadku znajomej był to stary, pod 10-letni tatuaż bez kolorów.

Pozdrawiam serdecznie

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz – fitoterapeuta www.poradazielarska.pl