Czy przyrost hormonu bHCG jest odpowiedni?

witam owulacje miałam 12.07. Natomiast okres dostałam 24.07 cykle miałam do tej pory 28 dni.Robiłam wcześniej testy przed i po miesiaczce wszystkie wychodza pozytywnie.30.07 wynik bety hcg wynosi 105 drugi wynik z 1.08 /162.czy to jest dobry przyrost hormonu ? Martwi mnie fakt że miałam okres trwający 3 dni.Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć