Czy rak piersi boli?

Mam 32 lata. Od 2 miesięcy boli mnie prawa ręka, prawa pacha, prawy bark, pod prawą łopatką i górna część prawej piersi, a teraz i prawa część karku. Robiłam usg - wyszło dobrze. Doły pachowe wolne, piersi tłuszczowo-gruczołowe bez zmian ogniskowych, torbielowatych i litych. Co robić? A może to urząrzenie usg jest jakiegoś starego typu? Może są jakieś cyfrowe, bardziej precyzyjne? Leki przeciwbólowe nie pomagają. Bardzo się boję. Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie!

Pragnąc Panią uspokoić - lekarz nie może pracować na sprzęcie, który nie spełniałby odpowiednich wymogów. Dodatkowo, jeżeli lekarz ma jakiekolwiek wątpliwości co do oceny USG, na pewno nie napisze, że w badaniu jest wszystko w porządku.
Bolesność może wynikać z zupełnie innych przyczyn - np. zmian w kręgosłupie. Myślę, że warto byłoby zrobić RTG odcinka szyjnego kręgosłupa oraz RTG przeglądowe klatki piersiowej.

Pozdrawiam serdecznie