Czy rana ma szansę się zagoić?

Witam 5 tygodni temu przeszłam zabieg powiększania pośladków implantami wszystko by było dobrze gdyby nie to ze po ściaganiu szwów miedzy pośladkami otworzył mi sie kawałek wróciłam do lekarz ktory mnie operował . On zalecił posmarowanie maśćia ktora oczysci mi rane ale ta maść również zabrała strupa na górze i rana całkowicie sie otworzyła ma 6 cm i znajduje sie miedzy pośladkami to jest 1 duża rana lekarz zdecydował ze nie bedziemy szyć bo sie zagoji samoistnie . Ale jest problem w tym ze ona ciagle sie nadrywa w środku już sama nie wiem co robić prosze o pomoc czy to jest normalna procedura ? Jest mi strasznie cięzko nie siedze leże na brzuchu caly czas

Sugeruję wizytę w poradni chirurgicznej i konsultację z innym lekarzem, być może konieczne będzie założenie szwu. Dodatkowo proszę stosować miejscowo maść zawierającą antyseptyk, np. betadine i opatrunek z jałowych gazików.