Czy rana po nacięciu krocza się zagoi?

Witam, miałam nacięcia krocza przy porodzie, dziś mija 6 doba od nacięcia, zrobiła się mała dziurka z której wydostaje się ropa, mam antybiotyk. Rana wyglada średnio, jakby się trochę rozeszła. Szwy będą ściągnę w 10 dobie, czy istnieje taka możliwość, ze ta rana się rozejdzie po ściągnięciu? Czy po tylu dniach raczej nie?

Ropny wyciek z rany jest wskazaniem do pilnej konsultacji. Proszę szybko skontaktować się z ośrodkiem, w którym była Pani operowana.