Czy ranofren 5mg można przedawkować i jaka jest dawka śmiertelna tego leku?

Czy ranofren 5mg mozna przedawkować i jaka jest dawka śmiertelna tego leku?

Każdy lek można przedawkować. Dawkę dobową ustala się w zależności od stanu klinicznego chorego, zwykle w zakresie 5–20 mg/dobę. Lekarz zaleci odpowiednie zwiększanie dawki po ocenie stanu klinicznego pacjenta, nie częściej niż co 24 godziny.