Czy przedawkowałam ten lek?

Witam . Moja niedoczynnosc tarczycy zaczęła się dwa lata temu i od tamtej pory przyjmuje euthyrox w dawcę 50mg , z czasem wykryto niewielkie guzki na tarczycy które po wykonanej biopsji okazały się nie groźne , mój lekarz zalecił mi branie większej dawki tego leku na 75 mg po której nie czyje się dobrze . Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się ze ta dawka jest za wysoka . Czy przedawkowałam ten lek ?

Witam,

ciężko mówić o przedawkowaniu. Dawkę leku podejmuje się na podstawie badań i objawów. Można ją zmniejszyć, jeżeli tak zalecił inny specjalista.