Czy rozdrażnienie, zmęczenie oraz wzdęty brzuch może być objawem ciąży?

Witam mam takie pytanie od paru miesięcy współżyje z chłopakiem i nie zabezpieczamy się ale za każdym razem dostaje miesiączki nie zawsze w terminie ale jest w zeszłym miesiacu po okresie który trwał 6dni dostałam brązowego plamienia które trwało 3/4 dni od tego czasu chodzę rozdrażniona i jak by powiększył mi się brzuch na dole bardziej tez odczuwam zmęczenie czy mogę być w ciąży ?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku nie można wykluczyć ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy.