Skąpa miesiączka a możliwość ciąży po stosunku

Witam! Mam 24 lata i już prawie rok współżyję ze swoim chłopakiem. Mój cykl trwa 30 dni, jest bardzo regularny, dziś jest 31 dzień a ja nie dostałam miesiączki. Panikuję, że jestem w ciąży.Miesiączkę miałam 4/5 września a z chłopakiem współżyłam w 10, 11, 24 oraz 25 dniu cyklu... Zabezpieczaliśmy się prezerwatywą, chociaż chłopak wszedł we mnie na poczatku stosunku bez prezerwatywy. Ostatnia miesiączka nie była zbyt obfita., ale pewno nie było to plamienie. Prawdopodobne, ze to ciąża?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciąży nie można wykluczyć w takim przypadku, ponieważ zabezpieczenie prezerwatywą nie daje 100% pewności. Proponuje wykonać test ciążowy po około 2 tygodniach od stosunku. Pozdrawiam