Czy różnica w budowie muszli ucha u noworodka jest normalnym zjawiskiem?

Witam, Czy różnica w budowie muszli ucha u noworodka jest normalnym zjawiskiem? Córcia skończyła tydzień, przez całą ciąże była ułozona posladkowo i z tego powodu ma troszke asymetryczną główkę. zauważyłam, że również uszka nieznacznie się róznia. Wielkość i kształt małżowiny w zasadzie nie odbiegaja od siebie, kształt muszli w środku jest nieco inny. Badanie słuchu wyszło w porządku. Czy może być to spowodowane ułozeniem i czy to coś poważnego?

e mamy takie wrażenie obserwując się codziennie w lustrze. Najlepiej brak asymetrii widać gdy nie ma włosów. To samo dotyczy małżowin. Proszę pamiętać że główka będzie rosła i się zmieniała.