Czy rozszerzanie diety u dziecko zostało wprowadzone zbyt wcześnie?

Witam! Mój syn ma 5 miesięcy. Jest karmiony piersią i dotychczas wypróżnienia były półpłynne codziennie. Zaczęłam rozszerzać dietę, podaje juz marchewkę, dynie, batata. Niestety wypróżnienia b. gęste bylo dopiero po 3 dniach i powodowało dyskomfort malucha. Czy za wcześnie zaczęłam poszerzanie diety, czy to bylo zaparcie, co robię źle? Czy podawać wodę i jaka jeśli karmie tylko swoim mlekiem? Dziękuję za odpowiedź

to może być objaw alergii ale nie musi. trzeba dłużej porozmawiać. proszę nie robić sobie żadnej diety eliminacyjnej to nie ma sensu...

w razie problemów-. proszę wyslac pytanie na mój darmowy portal wirtualnej polskiwww.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
porozmawiamy o tym dłużej i częściej tam.jest specjalny oddzielny czat dla każdego pacjenta.