Czy są jakieś przeciwwskazania do zastosowania tego leku?

Lekarz przepisał mi lek Setaloft. Przez ostatni jednak czas wypiłam siedem herbat na bazie dziurawca, oraz od miesiąca biorę orotan litu (10mg dziennie). Czy są jakieś przeciwwskazania aby od razu zacząć stosowanie leku? Oczywiście bez stosowania litu i dziurawca. Może lepiej odczekać tydzień? Oraz czy bezpiecznym jest stosowanie Setaloftu wraz z suplementacją o wysokiej dawce witamin b-complex?

Witam
Jeśli Pani piła dziurawiec lepiej odczekać 2 tygodnie zanim będzie zażyty setaloft. Natomiast może Pani stosować witaminy b-complex w trakcie terapii setaloftem
Pozdrawiam