Helicid 20 a lek na depresję

Dzień dobry, lekarz gastrolog przepisał mi lek Helicid 20. W ulotce przeczytałam, że w przypadku brania leku zawierającego dziurawiec powinnam była poinformować o tym lekarza prowadzącego - nie uczyniłam tego - nie wzięłam pod uwagę, że może to być ważne. Biorę preparat ziołowy na lekką depresję na bazie dziurawca ( 1 kapsułka 150 mg dziurawca). Czy mogę brać oba preparaty na raz?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie są objawy ? Wskazana ponowna wizyta u lekarza zlecającego powyższe leczenie i na podstawie objawow określenie dalszego postępowania