Stosowanie leków MetoHexal i Laif a możliwość zastosowania leku Polocard

Panie doktorze mam pytanie biore tabletki MetoHexal 95 mg i tabletki ziołowe laif 900 na bazie dziurawca czy moge do tego brac polocard na rozrzadzenie krwi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli preparat został zalecony przez lekarza oraz występują wskazania do stosowania to można go stosować.