Stosowanie Corectin a wybór leków w leczeniu przeziębienia

Witam. Biore tabletki corectin 5 na serce oraz lekarz wypisal mi zelazo na niedokrwistosc . Teraz jestem przeziebiona a jak biore corectin to nie moge brac niektore leki. Wiec moje pytanie co mam sobie kupic na przeziebienie ale bez recepty

Lek. Katarzyna Szymczak

Najlepiej jakiś preparat z paracetamolem i witaminą C, bez efedryny.
Pozdrawiam