Dziurawiec na depresję a leki na depresję

Przez ostatni miesiąc zażywałam dziurawiec na depresję, teraz zakupiłam inny lek ziołowy: rhodiolin (różeniec górski) który też działa przeciwdepresyjnie i obawiam się aby nie doszło do interakcji i zespołu serotoninowego. Jaką przerwę muszę zrobić pomiędzy zażywaniem dziurawca a tego różeńca?

To zależy, czy bierze Pani także inne leki przeciwdepresyjne. Warto, żeby skonsultowała Pani swoje leczenie z lekarzem prowadzącym.