Czy są jakieś szanse na to, że jestem w ciąży?

Witam. Współżyłam z partnerem w dni płodne 14.08. Zawsze miałam okres bardzo regularny i trwał 7 dni. Jednak po tym stosunku zaczął się 4 dni wcześniej i po 4 dniach się skończył. Zrobiłam kilka testów. Jeden ostatnio w dniu planowanej miesiączki czyli 28.08. Wszystkie negatywne. Jednak od 21.08 cały czas towarzyszy mi ból brzucha (jak przy miesiączce) i od 3 dni również ból krzyża. Czy są jakieś szanse na to, że jestem w ciąży? Wizyta u ginekologa dopiero za tydzień.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję przed wizytą u ginekologa wykonać oznaczenie beta hcg.