Jakie są szanse na zajście w ciążę w pierwszym miesiącu starań?

Chciałabym zapytać jakie są szanse zajścia w ciążę w pierwszy miesiąc starania się o dziecko. W trakcie dni płodnych jak i w dzień owulacji kochałam się kilka razy do końca z moim partnerem. Czy są duże szanse na ciążę ? Kiedy zrobić test żeby wynik był już wiarygodny ?

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli nie będzie miesiączki w planowym terminie wtedy należy wykonac test ciąży lub lepiej oznaczyć z krwi poziom beta hcg.