Czy są szanse na odzyskanie pełnej sprawności w ręce?
Mam tzw. małpią rękę. Czekam na rezonans szyi. Podejrzewam, że to od urazu. Czy są szanse na odzyskanie pełnej sprawności w ręce? Jak przebiega leczenie?

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju uraz to był i co tak naprawdę uszkodził. Rezonans magnetyczny powinien odpowiedzieć na to pytanie. W zależności od uszkodzeń może konieczne być leczenie operacyjne. co do szans odzyskania pełnej sprawności w ręce jest ciężkie do określenia ponieważ wszystko zależy od wyniku badania RM. Najważniejszym leczeniem tego typu dolegliwości jest rehabilitacja medyczna.