Szanse na powrót do pracy fizycznej po zmiażdżeniu stopy

Witam. Czy po zmiazdzonej stopie i zlamanym podkretarzowym udzie jest szansa ze wroce do pracy fizycznej?

Aleksander Ropielewski

Wszystko zależy od stopnia uszkodzeń, przebiegu leczenia i odpowiedniej rehabilitacji. Na pewno możliwy jest powrót do sprawności, jednak czy do pełnej, tego nie jestem w stanie ocenić bez szczegółowych informacji odnośnie Pana urazu.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski