Czy sączenie się krwi z rany po wycięciu torbieli jest normalne?

Witam. Dziesiec dni temu mialem operacja wyciecia torbieli wlosowatej. Byla to duza torbiel. Tak powiedzial lekarz. Rane mam na cala dlugosc rowka miedzy posladkami. Wszystko goi sie dobrze poza jednym problemem a mianowicie caly czas saczy mi sie z jednego miejsca krew. Tak jakby szew puszcza. W szpitalu powiedzieli mi ze to normalne ale ja mam obawy. Czy sluszne?

Po takim zabiegu może utrzymywać się wyciek treści surowiczo - krwistej. Trzeba przemywać ranę i stosować miejscowo opatrunki specjalistyczne aby nie dopuścić do zropienia rany.