Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy seks jest wskazany przy częściowej stulejce?

Prawdopodobnie mam stulejkę częściową. Podczas spoczynku mogę bez problemu ściągnąć napletek podczas wzwodu mam z tym lekki problem jednak udaje się to zrobić za każdym razem mogę odprowadzić go za żołądź jednak czuję lekki ucisk. Nie sprawia mi to bólu ale odczuwam to. Nie wykluczam również krótkiego wędzidełka bo kiedy chcę znacznie ściągnąć napletek wędzidełko naciąga się. W środę 20.09.2017 jestem umówiony u urologa Czy w takim stanie jaki opisałem możliwe jest bezpieczne odbycie stosunku ?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Odbycie stosunku w takim stanie jest jak najbardziej możliwe i bezpieczne aczkolwiek niekoniecznie ze względu na pociąganie żołędzi przez zbyt krótkie wędzidełko i niepełne odsłonięcie żołędzi prącia w pełni satysfakcjonujące. Należy zwrócić uwagę aby po współżyciu nie doszło do tzw załupka czyli zadzierzgnięcia się zbyt "ciasnego " napletka poniżej żołędzi - taki stan wymaga natychmiastowej interwencji urologicznej

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy