Czy silny ból brzucha i głowy mogą być objawami nerwicy?

Witam. Mam takie pytanie. 10 miesięcy temu urodziłam córeczkę. Od ok miesiąca/półtorej boli mnie brzuch,cały. Czasem po lewej stronie,czasem po prawej czasem po środku a czasem po prostu wszędzie. Miałam robione USG brzucha,nic nie wykazalo,dostałam leki osłonowe i rozkurczowe tj controloc i debutir. Od prawie zawsze byłam nerwowa. Po ciąży jakby bardziej. Do tego dość często dochodzą okropne bóle głowy że nic nie mogę zrobić. A jak się położę to jest jeszcze gorzej. Czy to może być nerwica? Swego czasu miała m też nudności,ale jakby przeszły. Ciążę wykluczam ponieważ biorę tabletki.

Witam, być może winę za to ponosi skumulowany w ostatnim czasie stres - dobrze by było skonsultować psychoterapeutę.
Na odległość nie da się postawićdiagnozy.
Pozdrawiam