Silny i promieniujący ból brzucha podczas okresu

Problem z miesiaczka.Witam bardzo,prosze o rade bo sie soba martwie. Wczoraj na wieczor dostalam okresu i bylo ok. Dzis rano ok 9 chcialam odkurzyc podloge i zajelo mi to ok 15 min caly czas sie schylalam, a gdy skonczylam dopadl mnie okropny bol brzucha jakby promieniowal od prawego jajnika do polowy brzucha, lewego jajnika nie czulam, bol promieniowal do krzyza i jakby do nerek. Bol trwal ok 2h myslalam ze zemdleje. Co to moglo byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.