Silny ból podczas stosunku a PCOS i przyjmowanie leków przepisanych przez endokrynologa

Witam mam bolesny problem. Otuz choruje na pcos mam pecheze na jajnikach, oslonke bilawa itp. Lekarz ENDOKRYNOLOG ostatnio przepisala mi BROMERGON 2,5mg i euthyrox100. Osatnio podczas stosunku z meze myslalam ze umre z bolu czulam sie jakby miala tam noz i ciol mnie a pozniej jajniki mnie bolaly jakby byly dniecione . Nie moglam pozniej sie wyprostowac. A rano jak wstalam w podbrzuszu czulam bol miesni. Czy to moze byc powiazane z choroba lub lekami? Jak tok to czy mi tominie ?

Witam! Opisane objawy mogą występować w przebiegu pcos. Mogą być również wynikiem toczącego się w obrębie przydatków stanu zapalnego. W związku z tym proponuję wizytę u lekarza ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.