Czy skaza białkowa powoduje kolki u niemowlęcia?

Witam.moj syn ma 7 tygodni.wyskoczyly mu jakoes krostki na buzi byly czerwone teraz zbladly i aa chropowate.daje mu mleko hipp niebkarmie.od tug dziecki jest niespokojne placze.czy to moze byc skaza bialkowa??jak tak to czy skaza powoduje kolki??

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Przede wszystkim aby stwierdzić skazę białkową dziecko powinien zbadać lekarz. Nie da się na podstawie porady internetowej tego stwierdzić. Dlatego powinna Pani skontaktować się z pediatrą.