Czy skleroterapia w okolicach kostki jest możliwa?

Temat Chirurgia.Witam1) Jakie istnieja metody dla efektu kosmetycznego po tradycyjna operacji zylakow.2)Czy skleroterapia w okolicach kostki bylaby mozliwa jako zabieg uzupelniajacy na wypukle zyly 3) lub jaka metoda I czy bylby to jednorazowe czy seria zabiegow ,4)laser na zasinienia to raczej seria ?5 w jakich metodach uzupelniajacych sa serie I w jakich metodach?bardzo prosze o odp na wszystkie moje pyt. Gdyz musze zdecydowac jaka metoda I czy metoda uzupelniajaca dorownam efektowi pary wodnej

Klasyczna chirurgia zawsze pozostawi blizny. Alternatywne metody, m. in. EVLT, skleroterapia, RF, para wodna - nie. Poniżej kostki nie wykonuje się skleroterapii. Do korekty estetycznej teleangiektazji potrzebna jest seria zabiegów laserowych. Przed decyzją proszę przedyskutować swoje pytania z operatorem, podaje Pani zbyt mało informacji, aby można było wyrazić zdecydowaną opinię; poza tym portal internetowy daje tylko orientacyjne możliwości oceny, proszę porozmawiać ze swoim lekarzem, który ma wyniku USG Pani układu żylnego kończyn dolnych.