Czy spóźnienie się okresu i brak apetytu może oznaczać ciążę?

Witam jestem 5 miesięcy po porodzie. Miesiączki są nieregularne na tyle, że każdy okres mi się spóźnia. Powinien być 11 czerwca, zrobiłam test -negatywny. Okres przyszedł 13 czerwca. Krwistoczerwony ale nie zauważyłam skrzepow. Dzisiaj (16 czerwca) jest tylko plamienie... w dodatku nie mam apetytu i od zapachu mięsa robi mi się niedobrze. Czy to może oznaczać ciążę? Robiłam miesiąc temu badania tarczycy wszystko jest ok, morfologia, mocz -ok. Jeśli to nie ciąża to jakie badania powinnam wykonac?

Lek. Tomasz Budlewski

Kozę oznaczać ciąże proponuje wykonać poziom beta hcg oraz zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć