Czy starając się o dziecko można wykonywać zabiegi kosmetyczne?

Czy starając się o dziecko, można wykonywać zabiegi kosmetyczne, np. manicure hybrydowy? czy promieniowanie z lampy UV może niekorzystnie wpłynąć na komórkę jajową lub rozwijający się płód?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma przeciwwskazań do wykonywania manicure hybrydowego podczas starania się o ciążę.