Czy stosowanie witaminy B 15 wraz z Seretide dysk 250 jest korzystne?

Witam, mam pytanie czy stosowanie witaminy B 15 wraz z Seretide dysk 250 jest korzystne? Czy może jednak powodować jakieś skutki uboczne? Witamina stosowana 1 tab 125 mg raz dziennie a Seretide 1 dawka codziennie na wieczór. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma badań, które oceniałyby skuteczność połączenia witaminy B15 z preparatem Seretide. Taka terapia najpewniej nie ma jednak działań niepożądanych.