Stosowanie leków Seretide, Ranigast i Telfexo a spożywanie alkoholu

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy przy stosowaniu leku Seretide 250 1x wieczorem, leku Ranigast 150 2x1tab rano i wieczorem, oraz leku Telfexo 180 1 tabletka na wieczór można pić alkohol? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugerowałabym zrezygnowanie z picia alkoholu, ponieważ może on nasilać schorzenia podstawowe, na które się Pan leczy.