Stosowanie leku Fevarin a spożywanie alkoholu

Witam, biorę od niedawna lek Fevarin i chciałabym się dowiedzieć czy jeśli spożyję alkohol to czy zagrozi to w jakimś stopniu mojemu zdrowiu czy też można bez jakichkolwiek większych problemów spożywać alkohol kiedy biorę ten lek? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Przy stosowaniu leków nie zaleca się pić alkoholu. Na pewno będzie wpływ nie zbyt korzystny na organizm.